V20E150PL4B1
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V20E150PL4B1
JLCPCB Part #
C1528762
Package
Plugin
Description
1.6nF@1MHz 10kA 120J 150V 200V 240V 395V 插件 Varistors ROHS