V200CH8T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V200CH8T
JLCPCB Part #
C3260215
Package
SMD
Description
110pF@1MHz 130V 175V 200V 250A 4J SMD Varistors ROHS