023002.5HXP
MFR.Part #
023002.5HXP
JLCPCB Part #
C3161035
Description
-55℃~+125℃ 125V 2.5A 250V 35A、10kA Glass Tube Fuse Plugin,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS