V150LA20AP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V150LA20AP
JLCPCB Part #
C179024
Package
Plugin
Description
1.6nF@1MHz 150V 200V 240V 395V 6.5kA 80J 插件 Varistors ROHS