V385LA20CP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V385LA20CP
JLCPCB Part #
C1527779
Package
Plugin
Description
1.025kV 175J 385V 6.5kA 620V 80pF@1MHz 插件 Varistors ROHS