V140LA20APX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V140LA20APX2855
JLCPCB Part #
C1528981
Package
Plugin
Description
1.75nF@1MHz 140V 180V 220V 340V 6.5kA 75J 插件 Varistors ROHS