SMAJ51CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ51CA
JLCPCB Part #
C148234
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 4.9A@10/1000us 400W@10/1000us 51V 62.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS