V130LA10APX1347
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V130LA10APX1347
JLCPCB Part #
C1528534
Package
Plugin
Description
130V 175V 1nF@1MHz 205V 340V 38J 4.5kA 插件 Varistors ROHS