SMDJ160A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ160A-T7
JLCPCB Part #
C3711901
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 11.6A 160V 178V 259V 3kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS