V120MA2B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V120MA2B
JLCPCB Part #
C1527777
Package
SOD-83A
Description
100A 101V 120V 205V 40pF@1MHz 500mJ 75V SOD-83A Varistors ROHS