V150MA1A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V150MA1A
JLCPCB Part #
C1528811
Package
SOD-83A
Description
100A 121V 150V 255V 32pF@1MHz 500mJ 88V SOD-83A Varistors ROHS