V10E320PL2TX2855
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10E320PL2TX2855
JLCPCB Part #
C2656421
Package
Plugin
Description
170pF@1MHz 3.5kA 320V 420V 510V 67J 840V 插件 Varistors ROHS