V230LA20APX1347
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V230LA20APX1347
JLCPCB Part #
C1528542
Package
Plugin
Description
230V 300V 360V 4.5kA 550pF@1MHz 595V 70J 插件 Varistors ROHS