V10E130PL2T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10E130PL2T7
JLCPCB Part #
C2656399
Package
Plugin
Description
130V 170V 205V 25J 3.5kA 340V 450pF@1MHz 插件 Varistors ROHS