V24RA22X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V24RA22X2749
JLCPCB Part #
C3260304
Package
Plugin
Description
100J 14V 18V 18nF@1MHz 24V 2kA Plugin Varistors ROHS