V07P250P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V07P250P
JLCPCB Part #
C1528623
Package
Plugin
Description
1.75kA 250V 25J 320V 390V 650V 90pF@1MHz 插件 Varistors ROHS