03181.25VXP
MFR.Part #
03181.25VXP
JLCPCB Part #
C3166190
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 100A 250V Glass Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS