TRF250-145-RA-B-0.5
MFR.Part #
TRF250-145-RA-B-0.5
JLCPCB Part #
C1562524
Description
-40℃~+85℃ 145mA 14Ω 290mA 3A 3Ω 5s 60V 900mW 插件 Resettable Fuses ROHS