TPSMC75CA-VR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMC75CA-VR
JLCPCB Part #
C1976971
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS