SMCJ45A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ45A-HR
JLCPCB Part #
C3707757
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.6A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS