3.0SMC33A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
3.0SMC33A
JLCPCB Part #
C1981174
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 33V 36.7V 365A@8/20us 70V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS