TPSMB12CA-VR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMB12CA-VR
JLCPCB Part #
C5444406
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+175℃ 12V 14.7V 19.9V 1uA 30.2A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS