0154.800DR
MFR.Part #
0154.800DR
JLCPCB Part #
C3161685
Package
SMD,9.7x5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 800mA SMD,9.7x5mm Disposable fuses ROHS