S4008NS3TP
MFR.Part #
S4008NS3TP
JLCPCB Part #
C17490488
Package
TO-263
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 400V 500uA 800mV 8A 8mA TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS