TPSMA6L33A
MFR.Part #
TPSMA6L33A
JLCPCB Part #
C316010
Description
-65℃~+150℃ 11.3A 1uA 33V 36.7V 53.3V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS