TMOV20RP420ML2T7
MFR.Part #
TMOV20RP420ML2T7
JLCPCB Part #
C2657708
Package
Plugin
Description
1.12kV 10kA 320J 420V 560V 600pF@1MHz 680V 插件 Varistors ROHS