TMOV20RP320ML2T7
MFR.Part #
TMOV20RP320ML2T7
JLCPCB Part #
C2657733
Package
Plugin
Description
10kA 270J 320V 420V 510V 750pF@1MHz 840V 插件 Varistors ROHS