V100ZT05P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V100ZT05P
JLCPCB Part #
C2656039
Package
Plugin
Description
100V 2.5J 310pF@1MHz 400A 60V 81V 插件 Varistors ROHS