TMOV20RP200ML2T7
MFR.Part #
TMOV20RP200ML2T7
JLCPCB Part #
C2657723
Package
Plugin
Description
1.25nF@1MHz 10kA 154J 200V 260V 314V 530V 插件 Varistors ROHS