0454.750NR
MFR.Part #
0454.750NR
JLCPCB Part #
C3156383
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 750mA SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS