TMOV20RP150ML2T7
MFR.Part #
TMOV20RP150ML2T7
JLCPCB Part #
C2657724
Package
Plugin
Description
1.6nF@1MHz 10kA 120J 150V 200V 240V 395V 插件 Varistors ROHS