V10E275P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10E275P
JLCPCB Part #
C1527592
Package
Plugin
Description
200pF@1MHz 275V 3.5kA 350V 430V 55J 710V 插件 Varistors ROHS