TMOV14RP140EL2T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TMOV14RP140EL2T7
JLCPCB Part #
C2657770
Package
Plugin
Description
140V 180V 220V 360V 55J 6kA 900pF@1MHz 插件 Varistors ROHS