0453.160MR
MFR.Part #
0453.160MR
JLCPCB Part #
C3164145
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 160mA 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS