SZ5KASMC26CAT3G
MFR.Part #
SZ5KASMC26CAT3G
JLCPCB Part #
C20350001
Description
-65℃~+175℃ 26V 31.9V 42.1V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS