SZ5KASMC16CAT3G
MFR.Part #
SZ5KASMC16CAT3G
JLCPCB Part #
C20349989
Description
-65℃~+175℃ 16V 19.7V 26V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS