SMF22A-T13
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF22A-T13
JLCPCB Part #
C1977156
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+150℃ 1uA 200W@10/1000us 22V 24.4V 35.5V 5.6A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS