1206L150THWR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206L150THWR-A
JLCPCB Part #
C3760514
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 100A 120mΩ 300ms 3A 40mΩ 8V 1206 Resettable Fuses ROHS