SMCJ170A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ170A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1983043
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 170V 189V 1uA 275V 5.5A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS