SMDJ51A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ51A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977573
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW@10/1000us 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS