SMDJ11CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ11CA-HR
JLCPCB Part #
C1977619
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
11V 12.2V 164.8A 18.2V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS