SMDJ28CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ28CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977623
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW@10/1000us 45.4V 66.1A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS