S4010NS2RP
MFR.Part #
S4010NS2RP
JLCPCB Part #
C17218202
Package
TO-263
Description
-40℃~+110℃ 1.6V 10A 200uA 400V 6mA 800mV TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS