SMF4L18A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMF4L18A
JLCPCB Part #
C1972958
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 13.7A 18V 1uA 22.1V 29.2V 2kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS