SMCG8.5A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG8.5A-HRA
JLCPCB Part #
C1977085
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 104.2A 10uA 14.4V 8.5V 9.44V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS