15KPA100A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA100A
JLCPCB Part #
C1983992
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100V 111.7V 15kW@10/1000us 161.3V 2uA 93.6A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS