SMCJ8.5A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ8.5A-HRA
JLCPCB Part #
C3700620
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 104.2A 14.4V 20uA 8.5V 9.44V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS