SLD6S57A
MFR.Part #
SLD6S57A
JLCPCB Part #
C1517908
Description
2uA 4.6kW@10/1000us 50A@10/1000us 57V 69.9V 92.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional - ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS