SMDJ54A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ54A-HRA
JLCPCB Part #
C1979550
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 34.4A 3kW@10/1000us 54V 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS