SLD54-018
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SLD54-018
JLCPCB Part #
C1984060
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 54V 58.6A 5kW@10/1000us 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS